امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137051
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
محمد جعفر منتظری در گفت‌‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص بودجه پیش‌بینی شده برای دستگاه قضایی در سال ...

محمد جعفر منتظری در گفت‌‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص بودجه پیش‌بینی شده برای دستگاه قضایی در سال 94، گفت: آنچه که در لایحه بودجه 94 پیش‌بینی شده متأثر از شرایط اقتصادی کشور است.

وی افزود: آنچه که مورد نیاز کشور است یک چیز است و آنچه که مقدور کشور است یک چیز دیگر، اما در هر صورت دستگاه‌های حاکمیتی بر سایر دستگاه‌ها تقدم دارند و باید آنچه که مقدور است در اختیار ما قرار دهند.

رئیس دیوان عدالت اداری با تأکید بر اینکه ما این مسائل را به دولت و مجلس منتقل کرده‌ایم، اظهار داشت: آنچه که در بودجه 94 برای ما پیش‌بینی شده کفایت نمی‌کند و اگر ما بخواهیم به وظایف قانونی خود عمل کنیم باید بودجه‌ای را که می‌خواهیم به ما بدهند، در غیر این صورت ما در حد توان خود کار می‌کنیم.

منتظری خاطرنشان کرد: انتظار نداریم با توجه به شرایط اقتصادی کشور و تحریم‌‌ها معجزه شود، تنها خواست ما این است که بودجه مدنظر را در اختیارمان قرار دهند تا شاهد تأخیر در رسیدگی به پرونده‌ها نباشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها