امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137053
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با وزارت کشور، اظهار داشت: تفاهم‌نامه همکاری خوبی با وزارت کشور انجام شد و آموزش و پرورش در ادامه همکاری‌های قبلی خوبی را ادامه خواهد داد.

وی افزود:‌ در دولت تدبیر و امید همکاری‌های استانداران، فرمانداران و بخشداران با آموزش و پرورش در بهترین سطح بوده است.

فانی ادامه داد:‌ شوراهای آموزش و پرورش در این دولت با دقت، منظم و با کیفیت بالا به همراه اثربخشی خوب تشکیل شده است.

وزیر آموزش و پرورش به یکی از بندهای تفاهم‌نامه با وزارت کشور اشاره و خاطر نشان کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه ریاست هیات امنای پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان‌ها به عهده استانداران است و یقین داریم حضور استانداران به عنوان رئیس هیات امنا به کیفیت کار و به حمایت‌های بیشتری برای پردیس‌های دانشگاهی خواهد انجامید.

وی افزود: فرهنگ‌سازی و حضور کتاب‌های درسی در صحنه‌های مختلف با توجه به نیازهای کشور که به عهده وزارت کشور است موثر دنبال می‌شود.

فانی در پایان گفت: آموزش و پرورش به عنوان بزرگترین وزارتخانه به لحاظ مخاطبان و اهمیت می‌تواند در فرهنگ‌سازی کمکی برای ترویج سیاست‌های داخلی کشور باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها