امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137056
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرنگار بهداشت ودرمان فارس، آزمون کتبی پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی بالینی در رشته های مصوب در ساعت 9 صبح پنجشنبه 7 اسفندماه 93 به صورت ...

به گزارش خبرنگار بهداشت ودرمان فارس، آزمون کتبی پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی بالینی در رشته های مصوب در ساعت 9 صبح پنجشنبه 7 اسفندماه 93 به صورت متمرکز در شهر تهران برگزار خواهد شد.

آزمون شفاهی نیز در روزهای یکشنبه و دوشنبه 10 و 11 اسفندماه بر اساس جدول زمان بندی برگزار می شود.

تعداد سئوالات اختصاصی تمامی رشته های فوق تخصصی در دفترچه سئوالات هر گروه آموزشی به صورت مساوی است. رشته های ایمونولوژی و آلرژی بالینی، مراقبت های ویژه و روانپزشکی کودک و نوجوان با توجه به رفرانس اعلامی هرکدام به طور مجزا دارای دفترچه سئوالات با ضریب یکسان در تمام سئوالات خواهند بود.

برای آزمون شفاهی نیز تمام داوطلبانی که حد نصاب نمره کتبی تراز شده را کسب کنند با رعایت تمام مصوبات و مقررات مجاز به شرکت در آزمون شفاهی همین دوره هستند. آزمون شفاهی در کلیه رشته ها به صورت آسکی برگزار می شود.

بر اساس مصوبات در این دوره از آزمون ورودی رشته های فوق تخصصی، 50 درصد ظرفیت هر رشته به اعضای هیأت علمی رسمی و پیمانی دانشگاه های علوم پزشکی و دانشگاه شاهد اختصاص دارد. اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد مشمول استفاده از این مزایا نیستند.

کلیه پذیرفته شدگان آزمون دستیاری فوق تخصصی به استثناء اعضای هیات علمی ملزم به سپردن تعهد محضری عام به میزان دو برابر مدت تحصیل به نفع وزارت بهداشت هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها