امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137059
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان تهران، غلامحسین اسماعیلی در جمع قضات و کارکنان اداری ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان تهران، غلامحسین اسماعیلی در جمع قضات و کارکنان اداری مجتمع قضایی امام خمینی (ره) با اشاره به  حماسه نهم دی‌ماه سال 88 و اعلان بیعت مجدد امت همیشه در صحنه با رهبر معظم انقلاب اسلامی، اظهار داشت: 9دی، روز بصیرت، آگاهی و ولایتمداری مردم عزیز و انقلابی و وظیفه شناس و همیشه در صحنه ایران اسلامی بود که با حضور خود حماسه‌ای جاوید در تاریخ انقلاب اسلامی خلق کردند.

وی افزود: بنا به دلایل متعدد و به جهت لزوم زنده نگهداشتن این حماسه، اعلام انزجار مداوم از فتنه‌ای که فتنه‌گران در سال 88 ایجاد کردند، اصول اساسی اعتقادی مردم ایران را مورد هجمه قرار دادند و آثار زیان‌باری که از این حرکت زشت برای نظام و جامعه اسلامی و مردم به وجود آمد، می‌طلبد که هر سال حماسه 9 دی را گرامی بداریم و از فتنه و فتنه گران اعلام انزجار کنیم.

اسماعیلی با تشریح انواع فتنه و کارکرد هریک از آنها افزود: دو نوع فتنه به نام فتنه ناپایدار و فتنه پایدار و رسوب کننده تعریف شده است، به گونه‌ای که اگر فتنه‌ای پایدار باشد، در بردارنده آثار زیان بار و مخرب خواهد بود و نباید به راحتی و سادگی از آن غافل شویم، فتنه سال 88 از نوع پایدار بود و امروز عوارض و عواقب آن را هم هنوز شاهد هستیم و در آینده نیز شاهد خواهیم بود.

رئیس کل دادگستری استان تهران در تبیین ویژگی‌های فتنه، به کارگیری برخی چهره‌های موجه جامعه در مسیر فتنه‌گری، انتخاب بهترین و زیباترین شعارها، والا و انسانی جلوه دادن جریان فتنه و هجمه علیه جهان بینی اصول حاکم بر جامعه اشاره کرد و مقابله با ارزش‌های انقلابی، دینی و اهداف و آرمان‌های امام راحل و رهبری فرزانه انقلاب را زشت‌ترین بخش حرکت فتنه گران دانست و افزود: میدان دادن به عناصر فتنه‌گر، و مطرح ساختن عناصری که باعث خون دل حضرت امام (ره) شده بودند، حکایت از حرکت جدید فتنه‌گران در جامعه امروز می‌کند.

وی اظهارداشت: امروز اگر بحث تحریم‌ها مطرح می‌شود، موضوع انرژی هسته‌ای یک بهانه بیشتر نیست، ی، حال اگر هر یک از ما آگاه نباشیم و وظیفه خودمان را انجام ندهیم رفته رفته این فتنه، دامن همه ما را هم خواهد گرفت.

رئیس کا دادگستری استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم که خداوند متعال به برکت اولیائش و به برکت 2 مولود بزرگ این ماه عظیم، جامعه ما و نظام ما را و همچنین آیین و مردم عزیزمان را از شر همه فتنه‌ها محفوظ بدارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها