امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137083
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
اسماعیل کهرم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به نامه 82 سازمان مردم نهاد و سایر علاقه‌مندان ...

اسماعیل کهرم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به نامه 82 سازمان مردم نهاد و سایر علاقه‌مندان محیط زیست به رئیس جمهور برای لغو تفاهم‌نامه سازمان محیط زیست کشور با سازمان گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی در خصوص واگذاری آشوراده، اظهار داشت: به دلیل فزونی یافتن شکایت مردمی و دوست‌داران محیط زیست سازمان بازرسی کل کشور بر این امر ورود کرد و موجب شد که دستور توقف این تفاهم ‌نامه را به سازمان محیط زیست ابلاغ کند.

مشاور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه افزود: تصور بنده این است که ته دل سازمان محیط زیست نیز راضی به انعقاد و انجام تفاهم‌نامه واگذاری آشوراده به سازمان گردشگری نبوده است.

وی یادآور شد: بر همین اساس و به محض اینکه سازمان کل بازرسی کشور دستور توقف این تفاهم نامه را به محیط زیست داد، سازمان محیط زیست نیز بلافاصله قرار ملغی شدن تفاهم‌نامه را به سازمان گردشگری ابلاغ کرد.

کهرم همچنین گفت: احداث سایت گردشگری فاقد ارزیابی زیست محیطی بوده این در حالی است که اجرای چنین طرح‌هایی الزاما باید دارای ارزیابی زیست محیطی باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار