امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137087
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شهرک‌نشینان صهیونیست روز شنبه پس از درگیری با شماری از فلسطینی‌ها در جنوب ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شهرک‌نشینان صهیونیست روز شنبه پس از درگیری با شماری از فلسطینی‌ها در جنوب نابلس، حداقل سه فلسطینی را ربودند.

بنا به گزارش وبگاه خبری «الرساله» فلسطین، درگیری‌های گسترده‌ای میان صهیونیست‌ها و جوانان فلسطینی در شهر «عقربا» نزدیک جنوب نابلس واقع در کرانه باختری رخ داد. در این درگیری‌ها دهها فلسطینی بر اثر استنشاق گاز اشک‌آور مسموم شدند و دو جوان فلسطینی نیز بر اثر اصابت گلوله (پلاستیکی) زخمی شدند.

«حمزه دیریه» عضو کمیته مبارزه با شهرک‌سازی اعلام کرد که درگیری‌ها بر اثر حمله شهرک‌نشینان به چوپانان فلسطینی رخ داد.

بنا بر این گزارش، شهرک‌نشینان یک خودرو فلسطینی را تخریب کردند و سه جوان فلسطینی را به مکانی نامعلوم منتقل کردند. از طرفی دیگر، وبگاه خبری الوطن فلسطین اعلام کرد که شهرک‌نشینان ابتدا شش فلسطینی را ربودند که پلیس اسرائیل 5 نفر آنان را بازداشت کرد و اهالی پس از مقاومت توانستند فقط یک نفر آنان را بازگردانند.

پایگاه خبری «فلسطین الیوم» نیز ساعتی بعد، از اتمام این ماجرای درگیری با عقب‌نشینی شهرک‌نشینان خبر داد اما اعلام نکرد که چه بر سر افراد بازداشت شده آمده است.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها