امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۱۱:۲۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1371
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 219
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از اصفهان آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد لحظاتی پیش در دیدار با علی اکبر ولایتی اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از اصفهان آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد لحظاتی پیش در دیدار با علی اکبر ولایتی اظهار کرد: سرپرستی اصولگرایان را بر عهده بگیرید چرا که تفرقه‌ای که اکنون در حوزه اصولگرایان هست باعث شکست جبران ناپذیر این گروه می‌شود.

وی تأکید کرد: در میان کاندیداهای ریاست جمهوری خطر گروه انحرافی بیشتر از اصلاح‌طلبان است چرا که انتخاب آن‌ها فاصله گرفتن کشور از آرمان‌های اسلام و انقلاب را به دنبال دارد.

خطیب جمعه اصفهان با بیان اینکه کاندیداهای اصولگرایان باید پیش از موعد ثبت‌نام به وحدت برسند تأکید کرد: توقع دارم شما تمام کاندیداهای اصولگرایان را مدیریت کنید تا همگی زیر یک سقف جمع شوند و به یک کاندیدای واحد برسیم.

وی افزود: اگر اصولگرایان نتوانستند درباره یک کاندیدای واحد به اتفاق نظر برسند باید حداکثر دو نفر را به عنوان کاندیداهای ریاست جمهوری معرفی کنند چرا که تعداد متعدد کنونی به یقیین باعث شکست آن‌ها می‌شود.

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد با اشاره به اینکه اصولگرایان انتخابات شوراها را نیز باید مدیریت کنند گفت: خطر انتخابات شوراها را خطر بزرگی می‌دانند چرا که افرادی که سلیقه آن‌ها را نمی‌پسندم بر انتخابات شوای شهر متمرکز شده‌اند تا از اعضای شورای شهر اصفهان قرار بگیرد.

وی تأکید کرد: در نهایت امیدوارم شرایطی ایجاد شود که انتخابات به نفع کشور و نظام اسلامی پایان پذیرد.
انتهای پیام/63008/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها