امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13712
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 92
مهدی فضائلی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: در نظام‌های مردم‌سالار که مردم برای ...

مهدی فضائلی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: در نظام‌های مردم‌سالار که مردم برای شرکت کردن در انتخابات آزاد هستند، اگر مشارکت مردم بالا باشد اولین پیامش همراهی و پشتیبانی آنها از آن نظام است.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران نیز که یک نظام مبتنی برمردم‌سالاری است، این مشارکت بالایی که مشاهده شد نشان از حمایت مردم از نظام اسلامی است، و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند رأی به هر کدام از کاندیداها رأی به نظام است.

این فعال رسانه‌ای با بیان اینکه حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری نشان دهنده‌ اعتماد مردم به فرایند انتخابات است، خاطرنشان کرد: مردم با حضور و مشارکت در انتخابات ثابت کردند که به فرایند انتخابات نظام جمهوری اسلامی ایران اعتماد دارند و این مورد با توجه به حوادث سال 88 بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه یکی از نتایج مهم حضور گسترده مردم در انتخابات بی‌تأثیر جلوه دادن تحریم‌ها بود، گفت: دشمنان تحریم‌ها را به گونه‌ایی برنامه‌ریزی کرده بودند که مردم را به اعتراض علیه نظام بکشانند تا اگر هم اعتراض نکردند حداقل با نظام همراه نباشند و جریانات سیاسی و رسانه‌های خارجی صراحتاً در تکمیل تحریم‌ها پیام‌هایی می‌دادند که مردم را از مشارکت در انتخابات باز دارند، ولی مشارکت بسیار بالا در این انتخابات جواب محکمی نسبت به اینگونه اقدامات بود. 

این فعال رسانه‌ای در پایان با اشاره به اینکه جریانات مخالف نظام از هر فرصتی سعی دارند که به نفع خودشان بهره‌برداری کنند و فرصت‌های نظام را به تهدید تبدیل کنند، خاطرنشان کرد: برای ادامه مسیر باید هوشمندانه عمل کنیم تا دشمن نتواند این فرصت عظیم که با مشارکت حداکثری مردم به وجود آمده است را به تهدید تبدیل کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها