امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137121
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از «اسرائیل نیوزفید»، بر اثر شلیک سلاح نیروهای فلسطینی به سمت یک ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از «اسرائیل نیوزفید»، بر اثر شلیک سلاح نیروهای فلسطینی به سمت یک پست نظایمان صهیونیست در نزدیکی اردوگاه جنین، تعداد نامعلومی سرباز اسرائیلی مجروح شدند.

این پایگاه خبری صهیونیست، به هویت دقیق مهاجمان و تعداد سربازان زخمی شده، اشاره‌ای نکرده است و تنها از عدم وجود تلفات انسانی، در ضمن ایراد جراحت خبر داده است.

نام شهرک آواره‌نشین جنین، با نبرد سال 2002 گره خورده است؛ در آن سال صهیونیست‌ها با هدف ورود آزادانه به این شهرک و دستگیری رزمندگان فلسطینی، به جنین حمله کردند ولی در چند صدمتری شهر، با آتش دقیق و موثر تک‌تیراندازهای فلسطینی مواجه شدند.

تاکتیک رزمندگان فلسطینی برای شلیک در صورت نظامیانی که بی‌خبر از کمین، در میان هم‌قطاران خود ایستاده بودند، موجب تضعیف روحیه سربازان صهیونیست شده بود.

نبرد جنین در روز 11 آوریل به پایان رسید؛ در خلال این حمله، 23 نظامی صهیونیست کشته و 25 رزمنده فلسطینی شهید شدند. 26 غیرنظامی فلسطینی نیز در میان گلوله‌باران کور خانه‌ها توسط توپخانه رژیم صهیونیستی، کشته شدند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها