امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137124
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «په په اسکوبار» روزنامه‌نگار سرشناس برزیلی اخیرا طی گزارش منتشره ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «په په اسکوبار» روزنامه‌نگار سرشناس برزیلی اخیرا طی گزارش منتشره در وبگاه روسی & laquo;اسپوتنیک» تحت عنوان «2015 سالی که باید از ایران، روسیه و چین شنید» در آغاز نوشت: کمربندهای خود را محکم ببندید زیرا سال 2015 زمانی خواهد بود که گردباد پیوند ایران، روسیه و چین علیه امپراتوری آشوب (آمریکا) به مقابله خواهد پرداخت.
بر اساس این گزارش، این اقدام آتی جهت اتحاد بین این 3 کشور  و تشکیل قطب اوراسیا خواهد بود. این  در حالی است ‌که آمریکا به شدت در حال بیرون رانده شدن از اوراسیا می‌باشد و ما شاهد فعل و انفعال تدریجی در ضربه زدن به سلطه دلار آمریکا  هستیم.
نویسنده در ادامه گزارش خود در زمینه ایران نوشت: جدای از اهمیت مهندسی دسیسه پایین نگه داشتن بهای نفت، واقعیت این است که سقوط مالی، راهبردی بهای نفت حمله مستقیم علیه ایران و روسیه است. در این بین واشنگتن به خوبی ‌آگاه است که بدون کمک مسکو قادر به حصول توافق با ایران نیست.
اسکوبار در خاتمه گزارش خود طی تحلیلی در زمینه ادامه واکنش‌های ایران به اقدام‌های تحریمی غرب نوشت: بهای جهانی نفت در سطح پایینی است و البته این شرایط متغیر بسته به توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 در تابستان سال جاری میلادی دارد. اگر تحریم‌ها علیه ایران تداوم یابد، واکنش این کشور نیز شدید خواهد بود و به سمت ادغام بیشتر ایران با آسیا و نه با غرب برخواهد آمد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها