امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137129
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 37
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که نمایندگان جمهوری‌خواه که توانستند در ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که نمایندگان جمهوری‌خواه که توانستند در انتخابات میان دوره اخیر اکثریت کرسی‌ها را بدست آورند، قصد دارند فشار بیشتری بر دولت باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا وارد کنند و در تمام زمینه‌ها سیاست‌های دولت دموکرات آمریکا را با مشکل مواجه کنند.

بنابراین گزارش، سیاست‌های مالی، قوانین محیط زیستی و مسائل مربوط به امنیت ملی سه حوزه اصلی برای فشار بیشتر بر دولت اوباما خواهد بود که از طریق کنترل بر کمیته‌های اثرگذار در کنگره این برنامه‌ها دنبال خواهد شد.

 در انتخابات میان دوره‌ای آمریکا که آبان ماه برگزار شد، حزب جمهوریخواه آمریکا در رقابت برای کرسی‌های مجلس سنا توانست در ایالت‌های آرکانزاس، کلرادو، آیوا، مونتانا، کارولینای شمالی، داکوتای جنوبی و ویرجینای غربی به پیروزی برسد و کنترل مجلس سنا را از دموکرات‌ها خارج کند.

حزب جمهوریخواه آمریکا همچنین در انتخابات مجلس نمایندگان نیز توانست به پیروزی‌هایی دست یابد و موقعیت خود را بیش از پیش تحکیم کند. در انتخابات فرمانداری‌ها نیز جمهوریخواهان موفق ظاهر شدند.

این برای اولین بار از سال 2006 به این سو است که جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و مجلس نمایندگان آمریکا را به دست می‌گیرند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها