امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13715
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 142
سید زهیر غرضی فرزند نامزد انتخابات ریاست جمهوری و نماینده وی در شورای نگهبان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

سید زهیر غرضی فرزند نامزد انتخابات ریاست جمهوری و نماینده وی در شورای نگهبان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور حماسی مردم در انتخابات گفت: این حضور پرشور نشانه اعتمادم مردم به سلامت انتخابات در ایران است.

وی افزود: همانطور که شاهد بودیم حماسه سیاسی تحقق پیدا کرد، امیدواریم حماسه اقتصادی نیز تحقق پیدا کند.

غرضی با بیان اینکه مردم با حضورشان جواب آمریکا و دشمنان انقلاب را دادند، گفت: بعد از همه سیاه‌نمایی‌های دشمنان در شبکه‌های خارجی شاهد بودیم که روز گذشته مردم جواب دندان‌شکنی به آنها دادند.

وی با بیان اینکه مردم به حرف‌های حضرت آقا توجه می‌کنند، تاکید کرد: اگر مردم به حرف‌های ضد انقلاب در خصوص عدم حضور و بی‌اعتماد نسبت به انتخابات توجه می‌کردند، دیروز به صحنه نمی‌آمدند.

وی ادامه داد: اینکه مردم پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند نشانه حمایت کامل از نظام، ولایت فقیه و کشور است و باید از حضور پرشکوه تمام اقشار مردم تشکر کنیم.

غرضی در پایان در خصوص روند برگزاری انتخابات اظهار داشت: شورای نگهبان و ستاد انتخابات در این راستا بسیار عالی عمل کردند و از آنها تشکر می‌کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها