امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137154
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
سید محمود حسینی مدیرعامل تعاونی ناشران استان قم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره چهارمین نمایشگاه ...

سید محمود حسینی مدیرعامل تعاونی ناشران استان قم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب حوزه دین اظهار داشت: این نمایشگاهاز 11 تا 20 دی ماه برپاست.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه با هدف تقویت نشر متون دینی ، آشنایی ناشران این حوزه از کشور های مختلف با یکدیگر و ارائه آثار دینی مناسب به پژوهشگران و اندیشمندان علوم اسلامی دائر شده، عنوان کرد: 44 ناشر خارجی از کشورهای اردن ، عراق ، مصر ، لبنان و سوریه با 13هزار و 400 عنوان کتاب دینی و 152 ناشر و 15 نمایندگی داخلی با بیش از 32هزار و 800 عنوان کتاب با موضوعات متنوع دینی در فضایی به مساحت 11هزار و 500 مترمربع حضور دارند.

به گفته رئیس اجرایی این نمایشگاه، مخاطب اصلی این نمایشگاه مدرسین و طلاب حوزه علمیه قم هستند و البته لازم به یادآوری است که تنوع کتاب‌ها در حوزه دین در این نمایشگاه کامل است.

این گزارش اضافه می‌کند، برپایی آثار دینی به این وسعت و با حضور 44 ناشر بی سابقه است زیرا ناشران حاضر در این نمایشگاه وجهه مهمی به آن بخشیده و بار علمی آن را افزون کرده‌اند.

چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب حوزه دین تا 20 دی صبح و بعد از ظهر برای بازدید علاقمندان در مجتمع ناشران واقع در خیابان معلم قم دائر خواهد بود.

ساعات بازدید از 9 تا 12 و در مقطع بعداز ظهر از 15 تا 20 است و علاقه‌مندان و طلاب و مدرسین می‌توانند آثار مورد نظر خود را در بعد داخلی و خارجی تهیه کنند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها