امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137242
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه عملیات گسترده‌ای و دقیقی را در محورهای مختلف ریف ادلب، در شمال ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه عملیات گسترده‌ای و دقیقی را در محورهای مختلف ریف ادلب، در شمال غربی سوریه به اجرا گذاشته و طی آن خطوط امداد و کمک رسانی گروه‌های مسلح در این محورها را هدف قرار دادند.

در غرب ادلب نیروهای ارتش سوریه که دفاع از شهر «جسر الشغور» را برعهده دارند، موفق شدند، حمله عناصر مسلح جهت نفوذ به یکی از نقاط نظامی ارتش را دفع کنند و با گلوله باران مواضع گروه‌های مسلح در شهرک «اشتبرق» در جنوب غربی جسر الشغور تجهیزات نظامی آنها را منهدم کنند.

در فرودگاه نظامی «ابو الظهور» در شرق ادلب نیروهای ارتش سوریه نقشه حمله گروه‌های تروریستی و در راس آنها «جبهه النصره» از چندین محور به این فرودگاه را با حمله به تجمعات تروریست‌ها در روستاهای «ام جرین»، «بیاعه السخنه»، «الجاعکیه»، «قرع الغزال» و «الهوتی» واقع در جنوب شرقی و شمال شرقی فرودگاه را دفع کردند.

یک منبع میدانی سوری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دمشق تصریح کرد: پس از انهدام تجمعات تروریست‌ها در این روستاها، نیروهای ارتش به گشت زنی در آنها و پاکسازی آنها از عناصر مسلح پرداختند، این در حالی است که یگان تویخانه مستقر در فرودگاه نیز یکی از مقرهای گروه‌های مسلح در شهرک «الهوتی» در نزدیکی فرودگاه را گلوله باران کردند که انهدام کامل این مقر و هلاکت 10 تروریست را در پی داشت.

در ریف «اریحا»، در جنوب ادلب یگان‌های ارتش مستقر در این منطقه چندین عملیات غافلگیر کننده را در راه ارتباطی بین شهرک‌های «کفر لاته» و «بزابور» علیه عناصر مسلح انجام دادند و در منطقه «جبل الاربعین» و همچنین مناطق «جبل الأکراد»، «بنش»، «مارتین»، «خان شیخون»، «سراقب» و مزارع اطراف شهر ادلب تجمعات تروریست‌ها را هدف گرفتند.

این در حالی است که در اثر انفجار یک کارگاه ساخت بمب‌های دست ساز وابسته به گروه‌ تروریستی تکفیری «جبهه اسلامی» در شهرک «کفر عوید» از توابع «جبل الزاویه» این کارگاه به طور کامل منهدم و تروریست‌های موجود در آن کشته و زخمی شدند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها