امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137273
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از نشریه «دیلی استار»، اخیراً تصاویری از برخورد خشن و ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از نشریه «دیلی استار»، اخیراً تصاویری از برخورد خشن و غیرقابل‌توجیه دو پلیس لباس شخصی در ایالت کانزاس منتشر شده که وقایعش، با گزارش رسمی این دو مأمور قانون تفاوت بسیاری دارد.

در تصاویر منتشره که توسط هلیکوپتر گارد ملی میسوری گرفته شده است، مظنون ابتداء در حال فرار از دست کارآگاهان و سوار بر یک وانت بزرگ دیده می‌شود؛ در ادامه مظنون از ماشین خود پیاده شده و در یک چمنزار به سرعت می‌دود.

پلیس گفته که این مرد، «تیموتی ویتل» نام دارد و به دلیل تولید مواد مخدر صنعتی، تحت تعقیب بوده است.

«ویتل» که لباسی آبی بر تن دارد، چند ده متر می‌دود ولی ناگاه می‌ایستد، دستان خود را بالا می‌گیرد و به علامت تسلیم بر روی زمین دراز می‌کشد؛ پلیس اول که لباسی قرمز بر تن دارد، به ویتل می‌رسد، روی کمر او می‌نشیند و برای گرفتن ابتکار عمل از این مظنون، دستان وی را در خلاف جهت مفاصل می‌کشد.

پلیس دوم که قهرمان اصلی قصه ضدبشری ماست، پس از چند ثانیه می‌رسد؛ تا لحظه ورود وی، «ویتل» نگون‌بخت به آرامی بر روی زمین دراز کشیده است.

پلیس دوم به محض رسیدن، ابتدا لگدی به صورت «ویتل» می‌زند و سپس با شوکر برقی، مظنون را از ناحیه سر و گردن مورد حمله قرار می‌دهد.

ویتل که جریان برق را در سر خود احساس می‌کند، دست و پا می‌زند؛ پلیس دوم پا را بر روی سر ویتل می‌گذارو و در پشت کمر خود به دنبال دست‌بند می‌گردد.

«ویتل» یک آن سر خود را بالا می‌آرود و صورت مجروح و آب و خونی که از دهانش بیرون می‌آید، در حافظه دوربین ثبت می‌شود. 

صورت خونی این مرد، تا پیش از خوابیدن بر روی زمین و رسیدن کارآگاهان پلیس، کاملا سالم دیده می‌شود ولی کارآگاهان در گزارش خود با نقل قول از «ویتل» نوشته‌اند که «دو زخم کوچک بالای چشم وی مشاهده می‌شود که خودش اعتراف کرده در هنگام فرار با خودرو، از روی یک دست‌انداز رد شده و سرش به شیشه جلو برخورد کرده است.»

کارآگاهان جریان زمین‌گیر شدن و حمله با شوکر برقی را هم از دید خود در گزارش به رشته تحریر درآورده‌اند. کارآگاه «چین» مدعی است که متهم را با گذراندن جریان 4 ثانیه‌ای برق «از میان کمر»، آرام کرده است.

«ویتل» که برای دفاع از خود وکیل گرفته، گفته فعلاً ماجرا را با رسانه‌ها در میان نمی‌گذارد ولی «خشونت پلیس بیش از این‌ها بوده و در آینده رسانه‌ای خواهد شد.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها