امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137296
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار ایرج مسجدی از دوستان و همرزمان سردار شهید حمید تقوی، طی سخنانی در مراسم بزرگداشت وی ...

به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار ایرج مسجدی از دوستان و همرزمان سردار شهید حمید تقوی، طی سخنانی در مراسم بزرگداشت وی که در مسجد شهرک شهید بروجردی تهران برگزار شد، گفت: مجاهدین عراقی در سالهای دفاع مقدس دوشادوش رزمندگان ما با صدام جنگیدند و مزار برخی از آنها امروز در برخی شهرهای ماست.

مسجدی با بیان اینکه همان مجاهدین عراقی امروز مدیریت و فرماندهی نیروهای رزمنده شیعه را علیه داعش برعهده دارند، گفت: ما نیز باید جبران کنیم. تا دیروز آنها در کنار ما علیه صدام می‌جنگیدند و حالا امروز ما باید در کنار آنها جبران خدمت، وفاداری و زحمات برادران عراقی را بجای بیاوریم.

وی تصریح کرد: ما به مجاهدین عراقی اعلام می‌کنیم تا آخرین نفری که از تکفیری ها در عراق باشد، رزمندگان ایرانی همچون حاج حمید تقوی در کنار آنها خواهند بود و در این دفاع مقدس شرکت می‌کنند.

این همرزم شهید تقوی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در راه دفاع از اسلام مرز نمی‌شناسد و در جهت تحقق حقوق مسلمانان و دفاع از اماکن مقدس عراق و سوریه انجام وظیفه می‌کند.

مسجدی خاطرنشان کرد: شهید تقوی از ابتدا تا پایان کار خود به سازماندهی برادران عراقی پرداخت و او را در عراق بهتر از ایران می‌شناسند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها