امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13730
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 139
محمد رضایی نماینده اصلاح طلب سابق بیجار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور پرشور مردم در پای ...

محمد رضایی نماینده اصلاح طلب سابق بیجار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای در انتخابات روز گذشته گفت: حضور فراگیر مردم در پای صندوق‌های رای، بیانگر اراده ملی برای صیانت از انقلاب و دستاوردهای آن و حفظ تمامیت ارضی ایران بود.

وی با بیان اینکه  مشارکت بالای مرزنشینان در انتخابات در حالی بود که رسانه‌های بیگانه بر طبل عدم مشارکت مردم در انتخابات می‌کوبیدند و بانگ تحریم برآورده بودند، اظهار داشت: حضور کم سابقه مرزنشینان در سراسر نقاط مرزی کشور نشان داد که ملت ایران به عنوان ملتی واحد در برابر دشمنانی که سودای تجزیه و انشقاق بین صفوف ملت را دارند، ایستاده‌اند.

رئیس ستاد مشترک اقوام ایرانی تاکید کرد: در شرایطی شاهد این حضور چشمگیر در انتخابات بودیم که دشمنان ما در مغزهای علیل خود نقشه تجزیه ایران را می‌پروراندند اما بار دیگر ملت ایران نقشه‌های آنها را نقش بر آب کرد.

رضایی اضافه کرد: پیام دیگر حضور مرزنشینان پای صندوق‌های رای به مسئولان عزیز است که در رفع مشکلات و تحقق خواست‌های آنها تجدید نظر داشته باشند.

وی ادامه داد: کاهش نرخ ارز یکی از پیامدهای این حماسه سیاسی است که در پی آن باید حماسه اقتصادی نیز رقم بخورد و  در واقع حماسه سیاسی خلق شده توسط مردم در پای صندوق‌های رای مقدمه و شروعی برای تحقق حماسه اقتصادی در کشور است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها