امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137302
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از ...

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از انتخاب خود، جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت و قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به عضویت کمیسیون تلفیق در جلسه امروز بعد از ظهر کمیسیون خبر داد و گفت: در بخش دیگری از این جلسه درباره تبصره‌های مرتبط به آموزش و پرورش در بودجه‌ سال 94 بررسی صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش مبلغ 24 هزار و 732 میلیارد تومان معادل 9/25 درصد از بودجه 94 را به خود اختصاص داده است،‌ اظهار داشت: علیرغم اینکه هزینه‌های فصل آموزش در مقایسه با سال 94، 24 درصد رشد داشته اما سهم خودِ آموزش و پرورش 1/8 درصد کاهش یافته است.

سلیمی افزایش 20/76 درصدی حقوق کارکنان آموزش و پرورش در کنار کاهش 1/5 درصدی اعتبارات و کاهش 17 درصدی ردیف‌های متفرقه این بخش را موجب مانع در رسیدن به اهداف پیش‌بینی شده دانست و گفت: نظر اعضای کمیسیون آموزش و پرورش این است که بعضی موارد در تبصره‌های بودجه آموزش و پرورش باید تغییر یابد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها