امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137306
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی جامعه اطلاعاتی کشور به مناسبت بزرگداشت سی امین سالگرد تاسیس وزارت

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی جامعه اطلاعاتی کشور به مناسبت بزرگداشت سی امین سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات، با تدبیر دبیرخانه شورای هماهنگی اطلاعات، با حضور وزیر اطلاعات، روسای جامعه اطلاعاتی و تعدادی از مسئولین تربیت بدنی لشکری و کشوری برگزار شد.

در این المپیاد، ورزشکاران جامعه اطلاعاتی کشور در رشته‌های مختلف به رقابت پرداختند که در این مراسم به قهرمانان و تیم‌های برتر جوایز نفیسی اهداء شد.

حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات در اختتامیه این جشنواره اظهار داشت: اسلام در کنار همه فضائل به تحرک بدنی هدفمند اهمیت می‌دهد و نوع شغل و فعالیت پیامبر (ص) و ائمه (ع) حاکی از این موضوع است.

وی افزود: تحرک ورزشی باعث تحرک فکری گردیده و در پویایی فعالیت های اطلاعاتی موثر می باشد.

وزیر اطلاعات تلاش‌های دوره اخیر در برگزاری المپیادهای علمی، قرآنی و ورزشی و نظایر آن در بین جامعه اطلاعاتی کشور را بسیار ارزشمند و وحدت آفرین برشمرد و گفت: همزمان با ارتقاء سطح علمی و توانایی‌های فنی و اطلاعاتی، توجه به امر ورزش و تندرستی نیروهای اطلاعاتی و امنیتی ضروری است.

در ادامه، سردار باران چشمه، رئیس تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح ضمن بیان فراز هایی از سخنان حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در خصوص ورزش، پرداختن به رشته‌های مختلف ورزشی بالاخص ورزش‌های رزمی را با توجه به نوع ماموریت‌های جامعه اطلاعاتی مورد تاکید قرار داد.

معاونت فرهنگی وزیر ورزش و امور جوانان که در این مراسم حضور داشت گفت: به ورزش باید به عنوان یک موضوع استراتژیک نگاه کرد و تاکیدات مقام معظم رهبری را باید در این حوزه جامعه عمل بپوشانیم.

لازم به ذکر است همه ساله با برنامه ریزی دبیرخانه شورای هماهنگی اطلاعات، مسابقات و جشنواره‌های علمی، قرآنی و ورزشی در سطح جامعه اطلاعاتی کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها