امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137321
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح، محمدیوسف حسنی در مجمع استانی پیشگیری از وقوع جرم

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح، محمدیوسف حسنی در مجمع استانی پیشگیری از وقوع جرم کارکنان نیروهای مسلح گلستان اظهار کرد: نیروهای مسلح استان گلستان امروز با کمترین نرخ وقوع جرم کارکنان، در حال انجام وظیفه و خدمت‎رسانی به مردم هستند.

وی تصریح کرد: سال‌هاست که در سطح نیروهای مسلح شاهد کاهش نرخ وقوع جرم هستیم و عمده جرائم در بین کارکنان نیروهای مسلح محدود و کنترل شده است.

حسنی ادامه داد: نیروهای مسلح استان گلستان امروز با کمترین نرخ وقوع جرم در حال انجام وظیفه هستند و اگر اندک جرمی در نیروهای مسلح استان بخصوص در نیروی انتظامی مشاهده می‎شود به دلیل نوع مامورین‎های نیروی انتظامی است که از آسیب‎های فراوانی برخوردار است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان خاطرنشان کرد: موضوع پیشگیری از وقوع جرم در بین نیروهای مسلح استان گلستان در سال جاری با فعالیت 35 هزار نفر ساعت آموزش با مشارکت قضات سازمان قضایی نیروهای مسلح گلستان به اجرا گذاشته شده است.

حسنی تأکید کرد: اجرای کلاس‎ها و همایش‎های آگاه‎سازی کارکنان از جرائم و آسیب‎های مبتلا به از جمله فعالیت‎های پیشگیرانه در این حوزه است.

وی اضافه کرد: در 9 ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته شاهد کاهش 20 درصدی وقوع جرم ضرب و جرح عمدی در بین کارکنان نیروهای مسلح استان گلستان بوده‎ایم.

رسیدگی غیرکیفری به جرائم رویکرد اصلی سازمان قضایی نیروهای مسلح گلستان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان تصریح کرد: یکی از جرائم شایع در بین کارکنان نیروهای مسلح موضوع ضرب و جرح عمدی است که این جرم در حال حاضر محدود شده و قابل کنترل است و تلاش‎ها برای کاهش نرخ این جرم با شدت در حال انجام است.

حسنی متذکر شد: رویکرد سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان رویکرد تعاملی با فرماندهان برای بررسی غیرکیفری جرایم است و سعی می‎شود با صلح و سازش، بیشتر مسائل و مشکلات در این حوزه با کمترین آسیب برای کارکنان نیروهای مسلح برطرف شود.

وی در پایان به اهمیت تکریم ارباب رجوع در نیروهای مسلح تاکید و ابراز کرد: این سازمان به دنبال اجرای صحیح تکریم ارباب رجوع بوده و در این راستا رسیدگی به شکایت‎های مردمی و ملاقات‎های عمومی و اطلاع‎رسانی مطلوب را از برنامه‎های ویژه خود قرار داده است به طوری‎ که مراجعان در هر ساعاتی از اوقات اداری می‎توانند بدون هیچگونه محدودیتی با مسؤولان سازمان ملاقات داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها