امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137326
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس محمدتقی خسروانی مقدم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نباید دیدار با معلولان و ناتوانان جسمی را در یک روز مشخص به عنوان روز ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس محمدتقی خسروانی مقدم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نباید دیدار با معلولان و ناتوانان جسمی را در یک روز مشخص به عنوان روز معلولان در نظر گرفت بلکه مسئولان با توجه به وظایفی که در این زمینه دارند باید از این مجموعه‌ها بازدید کنند.
وی با اشاره به اینکه یک سری از خدمات به معلولان و ناتوانان ذهنی باید پررنگ‌تر شود ،گفت: مسئولین نباید این افراد و خانواده‌های آنها را از یاد ببرند و از وظایف انسانی و رسمی خود در قبال این افراد کم بگذارند.
خسروانی مقدم بیان داشت: در اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران نیز برنامه‌ریزی‌ای صورت گرفته است تا بیشتر به این افراد در جامعه بپردازیم و در همین راستا نیز مرکز توانبخشی وردآورد کرج و مرکز رویان و مرکز الغدیر که برای نگهداری معلولان و ناتوانان جسمی است مورد بازدید قرار گرفت.
مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: ارائه خدمات دارویی توسط اداره کل تامین اجتماعی از جمله اقداماتی بوده است که در بازدید از این مراکز صورت گرفته است. امروز نیز در مجموعه خیریه محک مشکلات و کمبودها شناسایی می‌شود و اداره کل درمان بخشی از آن را تقبل می‌کند.
در ادامه خسروانی مقدم در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه بیمارستان جدید آیت‌الله کاشانی کی افتتاح می‌شود گفت: این بیمارستان آماده است و در دهه فجر مورد افتتاح قرار می‌گیرد و بیمارستان‌های هدایت و فیاض‌بخش نیز در حال ساخت است.
وی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارسی مبنی بر اینکه موضوع حذف درمان از سازمان تامین اجتماعی چه شد بیان داشت: پرونده حذف درمان از سازمان تامین اجتماعی بسته شد ولی هرچند وقت یکبار این موضوع مطرح می‌شود که اخیرا نیز نمایندگان مجلس این طرح را رد کردند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها