امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137327
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
سید امیرمحسین ضیائی معاون وزارت اموزش بهداشت و کاندیدای ریاست جمعیت هلال احمر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

سید امیرمحسین ضیائی معاون وزارت اموزش بهداشت و کاندیدای ریاست جمعیت هلال احمر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارائه برنامه‌های مدوّن خود به دبیرخانه شورای عالی جمعیت هلال احمر خبر داد.

وی در واکنش به این مطلب که «گفته می‌شود شما کاندیدای مورد نظر ریاست جمهوری هستید»گفت: کاندیدای ریاست جمهوری مگر معنی دارد؟! این‌ها همه‌اش گفته‌هاست.

ضیایی ادامه داد: یک روندی برای انتخاب رئیس جمعیت هلال احمر در حال انجام است که من ترجیح می‌دهم به دور از التهاب به سرانجام برسد و خود نیز به دنبال ملتهب کردن شرایط نیستم.

وی تاکید کرد: برخی به دنبال ملتهب کردن فضا هستند اما من اکنون به عنوان یک مسئول اجرایی در وزارت بهداشت فعال هستم و ترجیح می‌دهم در مورد این مسائل صحبت نکنم.

ضیائی در مورد طرح‌های خود و اینکه آیا طرح تحول جمعیت هلال احمر ادامه پیدا می‌کند، گفت: هرکسی برنامه‌ای دارد و طبیعی است که برنامه‌های دیگران را هم کنار نگذارد، من عقیده داریم برنامه‌های مناسب باید ادامه پیا کند، نقاط مثبت تقویت و نقاط ضعف به نقطه مثبت تبدیل شود.

وی با بیان اینکه هرکسی که به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر انتخاب شود باید این کارها را انجام دهد در مورد اینکه گفته می‌شود ضیائی تغییرات گسترده در هلال احمر ایجاد می‌کند، گفت: اگر به سوابق من نگاه کنید می‌بینید که مشی من این نیست.

معاون آموزشی وزارت بهداشت ادامه داد: من معتقد به شایسته سالاری هستم و به نظر من هرکس تعهد و تخصص در امور داشته باشد باید در جای خود باقی بماند، سابقه من این موضوع را نشان می‌دهد و هرجا باشم همینگونه رفتار می‌کنم.

وی با تاکید بر این نکته که هیچ برنامه‌ای از پیش طراحی شده برای تغییر مدیران هلال احمر ندارد، گفت: من اصرار دارم از بدنه هلال احمر برای مدیران استفاده کنم و افرادی که اکنون در هلال احمر هستند افراد توانمندی‌اند که در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها