امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137329
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فریبا کیا در نشست خبری یازدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد که ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فریبا کیا در نشست خبری یازدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد که امروز در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار شد، در سخنانی اظهار داشت: دفتر تکنولوژی آموزشی هدف مشترکی با رسانه‌ها دارد و آن از این جهت است که هدف ما ارتقای ترویج خواندن و فرهنگ مطالعه است.

وی اضافه کرد: با تولید مواد خواندنی در مجلات رشد با تیراژ 40 میلیون در سال از این منظر هدف مشترکی برای هر دو نهاد وجود دارد.

کیا افزود: جشنواره کتاب‌های رشد مجالی است تا از میان بهترین‌ها و منابع مناسب آموزشی و تربیتی در حوزه‌های رمان، داستان، شعر و نمایشنامه که آموزش‌های غیر رسمی است، بهترین‌ها را به مخاطبین معرفی کنند.

دبیر علمی یازدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد یادآور شد: در هر عرصه آموزش و پرورش، یکی از حلقه‌های کارآمد، رسانه‌ها خواهند بود به خصوص در عصر کنونی، سرعت انتقال اطلاعات نقش این رسانه‌ها را بی‌بدیل کرده و انتظار ما از رسانه‌ها، روزنامه‌ها و شبکه‌های مختلف صدا و سیما این است که به ما کمک کنند.

وی خاطر نشان کرد: مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی 23 دی ماه در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها