امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137352
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
محمد فیروزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره وضعیت مدیریت بحران کشور گفت: ساختار تشکیلاتی مدیریت بحران در کشور صوری است و یکسری افراد ...

محمد فیروزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره وضعیت مدیریت بحران کشور گفت: ساختار تشکیلاتی مدیریت بحران در کشور صوری است و یکسری افراد تحت عنوان این سازمان دور هم جمع شده‌اند و تنها کار کارشناسی انجام می& zwnj;دهند.

وی با اشاره به اینکه سازمان مدیریت بحران کشور بودجه لازم را دراختیار ندارد، گفت: قطعاً بدون و اعتبار نمی‌توان کاری را انجام داد و ما تاکنون نتوانسته‌ایم تشکیلات و ساختاری که دیگر کشورهای جهان در بحران دارند را در کشور خود به مرحله اجرا دربیاوریم.

نماینده مجلس شورای اسلامی درباره ناهماهنگی و موازی‌کاری که در بحران اتفاق می‌افتد اظهار داشت: باید از تمامی ظرفیت‌های کشور در مواقع بحرانی استفاده کرد و در مواقع بحران بعضی از دستگاه‌ها اقدامات موازی انجام می‌دهند که راه‌حل آن برگزاری مانورهای قبل از حادثه است تا آمادگی لازم ایجاد شود.

فیروزی یادآور شد: پیشگیری از بحران و خسارت‌های وارده باید در اولویت قرار بگیرد ولی تاکنون فقط به بعد حین حادثه و بعد از حادثه توجه شده است، بلکه باید به پیشگیری که قبل از حادثه است توجه بیشتری داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها