امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137354
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین به نقل از «دیاریو‌اونو»، به گزارش مقامات آرژانتین، طوفان در ایالت ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین به نقل از «دیاریو‌اونو»، به گزارش مقامات آرژانتین، طوفان در ایالت «میسیونز» ( در شمال شرقی این کشور که از شمال غرب با پاراگوئه و از شمال، شرق و جنوب با برزیل هم مرز می‌باشد) طغیان رودخانه‌ها، تخریب خانه‌ها و قطع برق را در شهرهای مختلف این ایالت در برداشته است.

«موریس کلوس» فرماندار ایالت «میسیونز» آرژانتین قبل از یافته شدن جسد چهارمین قربانی این حادثه طبیعی، ضمن ابراز تاسف از مرگ 3 شهروند آرژانتینی اعلام کرد که این رخداد، رخدادی فاجعه‌بار نمی‌باشد چرا که طوفان بسیار پراکنده شده و تنها در یک شهر یا منطقه متمرکز نمی‌باشد.

بر اساس بررسی‌های مقدماتی در این ایالت آرژانتین، حدود 300 خانه مسکونی در پی سرازیر شدن آب رودخانه‌ها از پل‌ها و سقوط دکل‌ها خسارت دیده‌اند و خدمات برق در 12 شهر «میسیونز» دچار مشکل شده است؛ گرچه تاکنون تخلیه مسکن شهروندان این شهرها گزارش نشده است.

قربانیان این حادثه طبیعی این گونه گرفتار مرگ شدند؛ مرد 49 ساله پس از نجات کودکی در رودخانه بلعیده شد؛ جوان 20 ساله‌ای که توسط سقوط درخت بر روی موتورسیکلتش جان خود را از دست داد؛ زن برزیلی در حال قایقرانی زمانی که مسیرش را تغییر می‌داد امواج وی را فراگرفت و جوان 21 ساله‌ای که سیل او را با خود برد.

همچنین دختر 10 ساله‌ای که در ساحل دریاچه‌ای در حدود 75 کیلومتری شمال مرکز این ایالت در حال بازی کردن بود، در پی طغیان آب رودخانه‌ها ناپدید شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها