امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137366
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزار ش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دولت انگلیس به بهانه مبارزه با تروریسم، با ارائه پیشنهادی از مهد‌های کودک ...

به گزار ش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دولت انگلیس به بهانه مبارزه با تروریسم، با ارائه پیشنهادی از مهد‌های کودک خواست از خردسالان جاسوسی کنند.
روزنامه انگلیسی تلگراف با انتشار این خبر نوشت، کارمندان مهدهای کودک باید گزارش عملکرد کودکان خردسال را به وزارت کشور انگلیس تحویل دهند تا از هر ریسکی برای تروریست شدن این کودکان جلوگیری شود.
وزارت کشور انگلیس امروز (یک شنبه) با ارائه این سند در راستای برنامه‌های ضد تروریستی اقداماتی را آغاز کرد.
منتقدان این طرح، ایده طرح را غیر قابل اجرا و بی‌ملاحظه عنوان کرده و از دولت انگلیس به دلیل رفتار با معلمان و مربیان مانند جاسوسان انتقاد کردند.
«ایزابلا سانکی» دبیر فعالان حقوق بشر در مورد این طرح گفت «تبدیل معلمان و مربیان به ارتشی از جاسوسان غیر داوطلب،‌ مانعی بر راه تروریسم نخواهد بود و چنین حرکتی تنها بذر بی اعتمادی، انفکاک و بیگانگی را از سنین پایین در وجود افراد تقویت خواهد کرد».
اتحادیه معلمان انگلیس نیز با انتقاد از این طرح گفت، کارکنان مهدهای کودک و مدارس نمی‌بایست نقش سرویس‌های پلیسی را ایفا کنند.
با این وجود سخنگوی وزارت کشور انگلیس از این طرح حمایت و تاکید کرد، کودکان انگلیسی ارزش‌های پایه این کشور را در بهترین سنین یادگیری آموزش می‌بینند و از کارکنان مهدهای کودک و مدارس درخواست کرد در صورت مشاهده هر رفتار نگران کننده‌ای آن را گزارش کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها