امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137370
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شخصیت‌های سیاسی و دینی برجسته عربستانی به دیدار متعب بن عبدالله پسر ارشد پادشاه ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شخصیت‌های سیاسی و دینی برجسته عربستانی به دیدار متعب بن عبدالله پسر ارشد پادشاه عربستان رفتند.

فعالان در شبکه‌های اجتماعی نوشته‌اند که حال ملک عبدالله به نظر خوب نمی‌آید و شاهدان عینی خبر دادند که وضعیت پادشاه 90 ساله عربستان بحرانی است.

شب گذشته نیز ولیعهد عربستان با رؤسای برخی کشورهای عربی منطقه درباره وضعیت جسمانی پادشاه بیمار این کشور تلفنی گفت‌وگو کرد.   

چهارشنبه گذشته در آخرین روز سال 2014، دیوان پادشاهی عربستان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که پادشاه برای اجرای آزمایش‌ و معاینات پزشکی به بیمارستان شهرک پزشکی «ملک عبدالله» در ریاض منتقل شده است. این اولین بار بود که خبر حضور پادشاه عربستان در بیمارستان به بهانه معاینه به طور فوری در رسانه‌های سعودی بازتاب داده شد.

هرچند دو روز پس از این مقامات عربستانی اعلام کردند که پادشاه 90 ساله عربستان دچار بیماری ذات الریه است.همزمان با انتشار این خبر، موج جدید شایعات درباره وخیم بودن و حتی مرگ ملک عبدالله و از طرفی دیگر، تحلیل‌های متعدد درباره جنگ داخلی بر سر قدرت در عربستان اوج گرفت.
انتهای پیام/
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها