امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137395
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،در متن پیام حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی آمده است:«امروز شاهد رویش جوانه‌هایی هستیم در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،در متن پیام حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی آمده است:«امروز شاهد رویش جوانه‌هایی هستیم در دیار شهیدان شعر و شعور با نگاهی پر از احساس و اعتقاد، با نگاهی پاک و منزه برخاسته از تمام وجود.

هنرمندان متعهدی که امروزه نجوای عاشقانه مؤذن کوی دلبر، در باغ دلگشای منزل خویش را در قاب تصویر جان به رخ کشیده‌اند، حس وجودی خود را لبریز از عشق نموده‌اند و پهنه آبی آسمان را سجاده نماز خود را دانسته‌اند. و نگاه پر از نیاز خود را به سمت او یگانه عالم دوخته‌اند و تنها او را می‌بینند تا ترسیم کنند حس الهی عارفانه‌ای را در پرتوی رنگارنگ فرهنگ زلال مردمان این مرز و بوم و به رخ کشند آنچه در دل دارند برای دلشدگان و دلداران ششمین جشنواره ملی نماز و نیایش نمازتان و نیایشتان همواره قبول حضرت حق باشد و تصاویرتان پر از نماز و نیایش».

حجت ا... ایوبی

رئیس سازمان سینمائی

براساس این گزارش،آیین افتتاح ششمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین روز دوشنبه 15 دی‌ماه در شهر قم و با حضور آیت‌الله جوادی آملی و حجت‌الله ایوبی و بعد از اقامه نماز ظهر به امامت آیت‌الله جوادی آملی و ایراد بیانات ایشان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها