امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137407
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
 یحیی قائدی، مدیر گروه فلسفه تعلیم و تربیت دانشگاه خوارزمی ضمن بیان این مطلب به خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: ...

 یحیی قائدی، مدیر گروه فلسفه تعلیم و تربیت دانشگاه خوارزمی ضمن بیان این مطلب به خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: هم اکنون دوره چهارم کارگاه‌های تربیت مربی در حال برپایی است که البته هر دوره شرکت کنندگان با دوره دیگر متفاوت می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه در هر دوره حدود هجده تا بیست نفر شرکت می‌کنند، یادآور شد: هر یک از دوره‌ها ده روز در 4 جلسه است که در پایان نیز امتحان از شرکت کنندگان به عمل می‌آید و قبول شدگان مدرک خود را دریافت می‌کنند و می‌توانند از آن استفاده کنند.

قائدی با تأکید بر اینکه 40 جلسه هشتاد ساعته تاکنون کارگاه برگزار کردیم، اظهار داشت: تا پایان سال یک کارگاه دیگر نیز برگزار می‌شود و سال آینده نیز کارگاه‌ها ادامه می‌یابد البته علاوه بر این کارگاه‌ها یک‌شنبه اول هر ماه جلسه‌ای نیز به منظور توجیه و شناختن فلسفه برای کودکان برای علاقه‌مندان این حوزه برپا می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که تاکنون چه برآوردی از برپایی این کارگاه‌ها داشته‌اند، اظهار داشت:‌خوشبختانه بیشتر کسانی که دراین کارگاه‌ها شرکت کرده‌اند در حوزه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی مشغول شده و یا در محل خدمت خود کارها را براساس فلسفه برای کودکان تنظیم کرده‌اند و دراین راستا فعال شده‌اند این خود نشان دهنده اهمیت برپایی کلاس‌ها است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها