امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137415
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 81
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قطعاتی که گروه بخارا برای این کنسرت در نظر گرفته است شامل آثاری از بزرگان موسیقی ایران هم‌چون حسن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قطعاتی که گروه بخارا برای این کنسرت در نظر گرفته است شامل آثاری از بزرگان موسیقی ایران هم‌چون حسن کسایی، فرهنگی شریف و همچنین در ادامه چند ترانه محلی بیرجندی، شیرازی، بختیاری، تالشی و ... با تنظیم مهدی نامدار و یعقوب نوروزی است.

صادق میرزا میرزایی دوره‌های موسیقی را نزد زیدالله طلوعی و همچنین حمید پناهی در موسسه چاووش گذراند و نزد حمیدرضا نوربخش دوره صداسازی و ردیف آواز را فرا گرفته است. وی که محضر استاد ذوالفنون را نیز درک کرده است، سابقه برگزاری کنسرت‌هایی در دانشگاه شریف و دانشکده هنرهای زیبا را در کارنامه هنری خود دارد. آلبوم «چشم سخن‌گو» را توسط انتشارات باربد در سال 1391 منتشر کرد و در ادامه فعالیت‌های خود گروه بخارا را تشکیل داد. این اجرا دومین کنسرت گروه بخارا است.

نوازندگان گروه بخارا عبارتند از مهدی نامدار: نی، کیا محمدزاده: تمبک، نستوه رمضانی: تار، یعقوب نوروزی: عود و صادق میرزا میرزائی خواننده گروه.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها