امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137418
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرنگارسینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،درادامه اکران آثار فیلم های پنجمین دوره جشنواره عمار، مستند«عملیات جنگی» به

به گزارش خبرنگارسینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،درادامه اکران آثار فیلم های پنجمین دوره جشنواره عمار، مستند«عملیات جنگی» به کارگردانی علی نظری در دانشکده رسانه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اکران شد.
علی نظری کارگردان مستند «جنگ اطلاعاتی» در رابطه با محتوای این اثر به خبرنگار سینمایی فارس گفت:داستان فیلم درمورد تحقیقات جوانی است که قصد دارد بفهمد آمارهای سیاهی که از جامعه ایران در رسانه ها  منتشر می شود چه هدفی را دنبال می کند و به دنبال منابع منتشر کننده این آمارها می رود و به نتایج عجیبی دست پیدا می کند.

وی راجع به ایده ساخت این فیلم اظهار کرد:: نزدیک به 20سال در انگلیس زندگی کردم و متا سفانه در خارج از کشور هیچکس شناخت کافی نسبت به ایران اسلامی ندارد و رسانه ملی و فیلمسازان ما دراین قضیه خیلی منفعل عمل کردند.

این کارگردان ضمن ابراز خوشحالی ازحمایت های مسوولان از آثارش گفت: بنده 2سال است که به ایران بازگشتم و در این مدت شبکه پرس تی وی و مجموعه های مختلف همیشه از ایده های کاری ما استقبال کردند.

علی نظری در مورد آخرین فعالیت های خودش به خبرنگارفارس گفت: به تازگی با یک شرکت فرهنگی آموزشی قرار داد بسته ایم وقراربراین شده است که یک سری مستند آموزشی در رابطه با احکام اسلامی بسازیم.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها