امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137442
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۳
تعداد بازدید: 140
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزارت کشور عراق از تضعیف روحیه شدید عناصر داعش به دلیل پیروزی‌های پیاپی ارتش ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزارت کشور عراق از تضعیف روحیه شدید عناصر داعش به دلیل پیروزی‌های پیاپی ارتش عراق و نیروهای داوطلب مردمی در مناطق مختلف خبر داد.

شبکه «العربیه» با انتشار این خبر نوشت: «محمد سالم الغبان» وزیر کشور عراق اعلام کرد که تکفیری‌های داعش وارد مرحله تضعیف روحیه شده‌اند و به همین دلیل نیز 100 نفر از اعضای خود را به دلیل آنکه به آنها مظنون بودند اعدام کردند.

وزیر کشور عراق در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد: پیروزی‌های پیاپی نیروهای امنیتی و قهرمانان بسیج مردمی نقش مهمی در شکست دشمن و تضعیف روحیه آنها داشته است به طوری که 100 عنصر داعش تنها به دلیل مشکوک بودن به میزان وفاداری آنها به اصول این گروه تکفیری  اعدام شدند.

وی در ادامه گفت که نیروهای امنیتی عراق با تمام تشکیلاتش سراسر عراق را از حضور تکفیری‌ها پاک می‌کند و عملیات آزادسازی صلاح‌الدین طی چند روز آینده تکمیل خواهد شد و پس از آن عملیات امنیتی بزرگ آزادی موصل آغاز می‌شود.

از جمعه شب گذشته، عملیات نظامی آزادسازی مناطق اشغالی در استان صلاح‌الدین وارد مرحله جدیدی شده است و در پی آن منطقه «سید غریب» آزاد شد و نیروهای امنیتی اکنون به طور مناطق شمال غربی این استان در حال پیشروی هستند.

انتهای پیام/غ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار