امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137452
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۳
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با توسعه فعالیت‌های خبری در خارج از کشور و آشناسازی مخاطبان با فرهنگ مردم افغانستان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با توسعه فعالیت‌های خبری در خارج از کشور و آشناسازی مخاطبان با فرهنگ مردم افغانستان < a href="http://p313.ir" style="color:red;">پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نظر دارد سایت خبری -تحلیلی ویژه «افغانستان» را فردا (سه‌شنبه) به صورت رسمی افتتاح کند.

در این مراسم «نقیب‌اله دهقان زاده» مسئول بخش فرهنگی وزارت امور خارجه و «سیمین حسن‌زاده» معاون وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان،«نصیر احمد نور» سفیر افغانستان در ایران به همراه هیئت رسانه‌ای این کشور متشکل از رئیس خبرگزاری باختر، سردبیر روزنامه افغانستان تایمز، مدیر مسئول روزنامه ماندگار، مسئولین ارشد تلویزیون طلوع، تلویزیون ملی افغانستان و خبرگزاری پژواک حضور می‌یابند.

سایت خبری-تحلیلی افغانستان از اخبار داخلی جمهوری اسلامی افغانستان تشکیل شده و دربرگیرنده رویدادهای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی و همچنین مهمترین اخبار مربوط به تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی و شبکه‌های اجتماعی می‌باشد.

جاذبه‌های گردشگری افغانستان، مشاوره‌های پزشکی، خانواده، تحصیلی، حقوقی و همچنین مهمترین مطالب و اخبار رسانه‌های افغانستان نیز زیرمجموعه‌های این سایت را تشکیل می‌دهند.

این سایت همچنین به منظور تامین نیازهای خبری یاد شده و پوشش برخی از این رویدادها به تولید مصاحبه، گزارش‌های خبری، تألیف مقاله، تحلیل و یادداشت خواهد پرداخت.

سایت ویژه «افغانستان» به نشانی afghanistan.farsnews.com برای مخاطبان قابل دسترس خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار