امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13748
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 117
حسن فیروزشاهیان سخنگوی ستاد مردمی حامیان محسن رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: مشارکت در انتخابات ...

حسن فیروزشاهیان سخنگوی ستاد مردمی حامیان محسن رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: مشارکت در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بسیار گسترده و چشمگیر بود و این مشارکت خاری بود در چشم افرادی که می‌گفتند اگر آقای فلانی یا فلانی نباشند و از قانون تخطی نشود و کارناوال خیابانی راه نیفتد مردم در انتخابات مشارکت نمی‌کنند.

وی افزود: آن دسته‌ای که بعد از فتنه 88 به مردم القاء می‌کردند که تقلب شده است نیز ناامید شدند و مردم اعتماد خود را به نظام و فرآیند سالم انتخابات نشان دادند.

سخنگوی ستاد مردمی محسن رضایی خاطرنشان کرد: حضور مردم در انتخابات خاری بود بر چشم دشمنان ایران که با شانتاژ‌های رسانه‌ای و افزایش تحریم‌ها می‌خواستند مردم را از حضور در انتخابات باز دارند ولی مردم از نظام و رهبری حمایت کردند و پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های آنها دادند.

فیروز‌شاهنگیان در پایان تصریح کرد: امیدوارم هر رئیس‌جمهوری که انتخاب می‌شود، رئیس‌جمهور همه‌ی ملت ایران از همه سلیقه‌ها و پاسدار حرمت خون شهدا و دستاوردهای انقلاب اسلامی باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها