امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۰۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137489
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۷
تعداد بازدید: 185
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بازگشت پرنس اندرو به انگلیس، کاخ باکینگهام در اقدامی نامتعارف طی پیغامی به ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بازگشت پرنس اندرو به انگلیس، کاخ باکینگهام در اقدامی نامتعارف طی پیغامی به مدیران رسانه& zwnj;ها، دستورالعمل‌های آزادی بیان را به آن‌ها یادآور شدند.

روزنامه گاردین با اعلام این خبر نوشت، بعد از آن‌که روز جمعه رسانه‌ها افشا کردند زنی 30 ساله با شکایت به دادگاهی در فلوریدا گفت، شاهزاده انگلیس در سه نوبت متعدد وی را مجبور به روابط غیر اخلاقی کرده است،‌ پرنس اندرو برای گفت و گو با مقامات انگلیس آماده می‌شود.

با انتشار گسترده این خبر، پرنس اندرو که در سفر پر هزینه اسکی سوییس به سر می‌برد، با کوتاه کردن سفر به انگلیس بازگشت تا با ملکه پیرامون این مساله گفت و گو کند.

روزنامه انگلیسی گاردین با انتشار این خبر نوشت، با بازگشت پرنس اندرو به انگلیس کاخ باکینگهام طی پیغامی به مدیران رسانه‌ها یادآوری کرد در چهارچوب دستورالعمل آزادی بیان عمل کرده و در اقدامی نامتعارف از وکلای کاخ خواست با دقت و از زوایای قانونی مطالب منتشر شده در رابطه با این موضوع را بررسی کنند.

روزنامه انگلیسی ساندی تامیز (این‌جا) روز گذشته در گزارش مفصلی به بررسی ابعاد این شکایت پرداخت و از رابطه نزدیک سرمایه گذار آمریکایی با این شاهزاده نوشت.

انتهای پیام/م

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار