امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137499
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۷
تعداد بازدید: 71
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه الشعب، سی‌دی‌های به طور گسترده درحال پخش در عربستان درباره ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه الشعب، سی‌دی‌های به طور گسترده درحال پخش در عربستان درباره وجوب اطاعت از ولی امر و التزام به خانواده آل سعود است.

این سی‌دی‌ها که حاوی سخنرانی‌های مفتی‌های وهابی درباره لزوم اطاعت از پادشاه و محکوم کردن هرگونه مخالفت با وی براساس برداشت سلفی‌ها و وهابیون از دین اسلام است و بر روی این سی‌دی‌ها با اشاره به سرنوشت شوم مردم 5 کشور منطقه، نوشته شده ما در مقابل خداوند مسئول هستیم.

پادشاه 90 ساله عربستان از روز چهارشنبه گذشته بدون اعلام قبلی راهی شهرک پزشکی ملک عبدالله در ریاض شد.

رسانه‌های سعودی گزارش داده بودند که وی برای انجام پاره‌ای آزمایش‌های پزشکی به شهرک ملک عبدالله منتقل شده است و دیوان پادشاهی عربستان در دومین بیانیه خود اعلام کرده بود که پادشاه عربستان دچار التهاب ریه شده و لوله‌ای برای بهبود وضعیت تنفس وی کار گذاشته شده و وضعیت جسمی وی مطلوب است.

این در حالی است که اعزام فوری پادشاه سعودی به بیمارستان حاکی از وخامت وضعیت جسمی وی دارد، برخی گزارش‌ها حاکی است که وی دچار مرگ مغزی شده و با کمک دستگاه‌‌های احیا زنده نگه داشته‌ شده است.

روز یکشنبه نیز برخی اخبار حاکی از ممنوع الملاقات شدن ملک عبدالله منتشر شده بود.
 انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها