امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13750
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری تشکیل جلسه می‌دهند.

انتخابات اعضای جدید هیئت رئیسه این کمیسیون برای دومین سال فعالیت مجلس نهم عصر روز دوشنبه برگزار می‌شود.

انتخابات کارگروه‌های امنیت، دفاعی و روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عصر روز دوشنبه برگزار می‌شود.

رسیدگی و جمع‌بندی نهایی طرح‌ها و لوایح ارجاعی به کمیسیون و بررسی لایحه تعیین حریم حفاظتی-امنیتی اماکن و تأسیسات کشور، در دستور کار جلسات این هفته کمیسیون مذکور قرار دارد.

کارگروه امنیت به بررسی طرح هم‌ترازی و ارزشیابی مدارک دریانوردان و لایحه موافقتنامه همکاری بین وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران و وزارت کشور فدراسیون روسیه می‌پردازد.

کارگروه دفاعی این کمیسیون نیز به بررسی آخرین اخبار و تحولات می‌پردازد.

کارگروه روابط خارجی کمیسیون لایحه موافقتنامه دوجانبه همکاری‌های فرهنگی، علمی و آموزشی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اوگاندا، لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون تحدید مسئولیت برای دعاوی دریایی، لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در اتحادیه بیمه‌گران و اتکایی‌گران خطرهای تجاری و غیرتجاری در کشورهای عضو سازمان تعاون اسلامی و مؤسسه تضمین اعتبارات صادراتی و سرمایه‌گذاری عربی و تصویب اساسنامه آن و لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پیمان مودّت و همکاری در جنوب شرقی آسیا را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار