امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137500
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۷
تعداد بازدید: 46
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد الجارالله سردبیر روزنامه السیاسة کویت خبر داد که دیدار برنامه ریزی شده برای ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد الجارالله سردبیر روزنامه السیاسة کویت خبر داد که دیدار برنامه ریزی شده برای گفت‌ وگو میان ملک عبدالله پادشاه عربستان، عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر و شیخ احمد جابر الصباح امیر کویت در راستای حل اختلافات میان مصر و قطر با میانجیگری کویت و عربستان، به دلیل وخامت حال پادشاه سعودی و ناتوانی‌اش برای حضور در این جلسه، لغو شده است.

از سوی دیگر «سلمان بن عبدالعزیز» ولیعهد عربستان روز سه شنبه (فردا) به نیابت از ملک عبدالله پادشاه عربستان سخنرانی سالانه وی در مجلس را اجرا خواهد کرد.

پادشاه 90 ساله عربستان از روز چهارشنبه گذشته بدون اعلام قبلی راهی شهرک پزشگی ملک عبدالله در ریاض شد.

رسانه‌های سعودی گزارش داده بودند که وی برای انجام پاره‌ای آزمایش‌های پزشکی به شهرک ملک عبدالله منتقل شده است و دیوان پادشاهی عربستان در دومین بیانیه خود اعلام کرده بود که پادشاه عربستان دچار التهاب ریه شده و لوله‌ای برای بهبود وضعیت تنفس وی کار گذاشته شده و وضعیت جسمی وی مطلوب است.

این در حالی است که اعزام فوری پادشاه سعودی به بیمارستان حاکی از وخامت وضعیت جسمی وی دارد، برخی گزارش‌ها حاکی است که وی دچار مرگ مغزی شده و با کمک دستگاه‌‌های احیا زنده نگه داشته‌ شده است.

روز یکشنبه نیز برخی اخبار حاکی از ممنوع الملاقات شدن ملک عبدالله منتشر شده بود.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها