امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137519
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 82
علامه عزیزی دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ...

علامه عزیزی دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار کرد: ریشه همه مشکلات کشور، رواج بی‌اخلاقی است. متاسفانه مسئولان در برخی از موارد از یک تاکتیک غیراخلاقی استفاده می‌کنند آنها در آغاز مسئولیت خویش، سازمان تحت مدیریت‌شان را به‌مانند یک خرابه معرفی می‌کنند و از این طریق به دنبال توجیه کم‌کاری‌ها و اشتباهات خود در آینده با فرافکنی‌های قبلی هستند.
این فعال دانشجویی گفت: ورود افراد سیاسی در رده‌های مدیریتی سازمان محیط زیست یا هر سازمان و ارگان دیگری منع قانونی ندارد، اما اگر هرکدام از افراد سیاسی به جای اینکه بین کارهای کارشناسی و سیاسی خویش تمایز قائل باشند و به دنبال سیاسی‌کاری در سازمان متبوع خود باشند لازم است با آنها برخورد جدی صورت گیرد.

عزیزی گفت: متاسفانه در ابتدای دولت از طرف سازمان محیط زیست و خانم ابتکار موضوعاتی در زمینه آلودگی هوا و رفع آن با واردات بنزین استاندارد مطرح شد که امروز مردم شاهد خلاف این مدعا هستند.

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید بر اینکه در زمینه حل بحران آلودگی هوای شهر تهران نیازمند به یک هم‌افزایی هستیم، گفت: تنها راه نجات این مشکل همت و غیرت مسئولان در همکاری‌های چندجانبه بین سازمان محیط زیست، شهرداری تهران و وزارت نفت است.

وی در پایان ضمن انتقاد از برخوردهای محیط زیست با بحث آلودگی هوا گفت: به عنوان نماینده تعدادی از دانشجویان به برخی از مسئولان که اقدامات فرافکنانه انجام می‌دهند توصیه می‌کنم حرکت‌های نمایشی و پوپولیستی خود را کنار گذاشته و به مردم دروغ نگویند اگر توان مدیریت و حل مشکلات سازمان متبوع خویش را ندارند صادقانه از سمت خود کناره‌گیری و با مردم صادقانه برخورد کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها