امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137524
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شریف طبع معاون آموزش پژوهشگاه امام صادق (ع) گفت: به همت پژوهشگاه امام صادق(ع) و با تصویب و اجرای آن در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شریف طبع معاون آموزش پژوهشگاه امام صادق (ع) گفت: به همت پژوهشگاه امام صادق(ع) و با تصویب و اجرای آن در سازمان فنی حرفه ای کشور پژوهشگر ماهر درحوزه علوم اسلامی تربیت خواهد شد.
شریف طبع افزود: این طرح در سه دوره به سازمان فنی حرفه ای کشور پیشنهاد شد و تا کنون دو دوره آن با عنوان «دستیار پژوهش» و «پژوهشگر» تصویب شده و تا یک ماه آینده سومین دوره آن با عنوان پژوهشگر ماهر  تصویب و ابلاغ و در این سازمان اجرا خواهد شد و این در حالی است که این دوره در کشور برای اولین بار با پیشنهاد پژوهشگاه امام صادق(ع) وبا تصویب سازمان فنی وحرفه ای کشور به اجرا در خواهد آمد.

وی ادامه داد: از ویژگی های این طرح، جمع آوری تجربیات یک سازمان و تبدیل آن به واحد های آموزشی و درسی در حوزه تجربه نگاری می باشد وبا صرف زمان در حدود یکسال با به کارگیری کارگروههای تخصصی، تجربیات پژوهشی پژوهشگران این پژوهشگاه که بالغ برسی سال است جمع آوری و به عنوان یک برنامه آموزشی مطرح شد و بر اساس آن این سه دوره در قالب  دروسی طراحی و سرفصل های درسی آماده وارائه شد لازم به توضیح است ثبت نام در دوره ها از طریق سایت سازمان اطلاع  رسانی خواهد شد.

شایان ذکر است پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق (علیه السلام) از سال 1359 در شهر قم به همت شهید بزرگوار استاد شیخ فضل الله محلاتی (ره) راه اندازی شده است وهم اکنون با چهار پژوهشکده ویک اندیشکده مطالعات راهبردی وظیفه تامین نیازهای پژوهشی علوم اسلامی وانسانی نیروهای مسلح را برعهده دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار