امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137532
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور حمیدرضا حاجی بابایی عضو ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور حمیدرضا حاجی بابایی عضو سابق هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و استاد دانشگاه برگزار شد.

حاجی‌بابایی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی(ص)، اظهار داشت: حکمت در اصل همان بصیرت است. تقوی زمانی تقوای الهی می شود که تبدیل به بصیرت گردد.قرآن آینه تمام نمای رسیدن به بصیرت است و عامل روشنایی چشم انسانها می باشد. انسان در هر مقام و مسئولیتی در حال کار باشد باید عیار خود را نسبت به داشتن حکمت و بصیرت محک بزند تا بتواند راه صحیح را تشخیص دهد.

حاجی بابایی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن هفته وحدت اظهار داشت:وحدت مورد نظر حضرت امام (ره) در واقع معامله نیست،اگر قرار بر معامله بود هیچگاه حضرت علی (ع)، علی نمی‌شد . حضرت امام(ره) فرمودند اگر تمام دنیا یکطرف بایستد و من طرف دیگر هیچگاه برای اسلام،دین و خدا عقب نشینی نخواهم کرد. برخی سیاستها طی کردنی است. رهبر عظیم الشان انقلاب در همه زمانها دولتها را مورد حمایت قرار می دهند و نقش راهنما را ایفا می‌کنند.بصیرت مسئولین است که باید از چنین راهنمایی استفاده کنند.

«سیاست پیامبرگونه معظم له همیشه همراه دولتها بوده است زیرا مکر و حیله استکبار آنچنان پیچیده است که ما تا وقتی به میدان نیاییم و رودرو با آن قرار نگیریم ،آن فریبها را درک نخواهیم کرد. در مذاکرات هسته ای اخیر و در هنگام مذاکره یک رفتار را با هیئت مذاکره کننده و ملت ایران می نمایند و هنگامی که از در خارج میشوند هر چه از دهانشان بیرون می آید برعلیه نظام جمهوری اسلامی ایران می گویند.»

وی تصریح کرد: ویژگی آمریکا اینچنین است که هیچگاه رقیب خود را ضعیف نمیکند بلکه آنرا میکشد.نوکران منطقه را بخاطر بیاورید که چگونه حذف شدند. آمریکا فقط با قدرت است که کنار می آید.اگر کشور ما دارای امنیت است تنها بدلیل داشتن مردم با بصیرتی است که رهنمودهای رهبر خود را به جان خریده اند.

حاجی‌بابایی ادامه داد: اگر زمان خود را با زمان حضرت علی (ع) مورد سنجش قرار دهیم خواهیم دید که هم در این زمان و هم آنزمان قرآن وجود داشته است .حضرت علی (ع) بعنوان امیر المومنین در زمان خود بوده اند ،در حال حاضر نیز ولی فقیهی بر ما ولایت دارد که خود را ذره ای از وجود علی(ع) می داند ،تنها تفاوت در مردم آن زمان و حال حاضر است . مردمی که بواسطه حضور 85% درصدی خود در انتخابات سال 88 و حضور در حماسه 9 دی همان سال آنچنان درسی به جهانیان دادند که هنوز انگشت به دهان باقی مانند. در آن زمان آمریکا وقتی دید که نمیتواند از مسائلی مانند حقوق بشر و ... به نتیجه برسد بحث تقلب در انتخابات را بوجود آورد . اما وزنه ای که مردم در آن سال از جا بلند کرده بودند با چنین دسیسه هایی قابل واژگون نمودن نبود.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: مهمترین عنصر در امنیت ملی بحث اقتدار ملی است که مردم ما بخوبی آنرا معنی کرده اند. کسانی که برای این کشور خون داده اند و یا مانند امام و رهبری خون دل خورده اند تا این نظام سرپا بایستد ،تنها کسانی هستند که میتوانند امنیت ما را تضمین کنند نه استکبار جهانی که سرتا پا فریب است. اینان آنچنان در مکر و حیله هستند که گروهک داعشی را که خود ساخته اند را به ظاهر میخواهند از بین ببرند .اما در باطن در هنگام حملات هوایی برای آنها امکانات ارسال میکنند.

وی افزود: اگر بحث وحدت به میان می آید مطمئن باشید در کشور هیچگاه به اهل تسنن بی احترامی نمی‌شود اما آنها نیز باید بدانند ولایت اصلی با چه کسی است.باید بدانیم اگر رهبر قدرتمند در کشور نباشد امنیت ملی ما که همه ادیان را در کشور دربرمیگرد،وجود نخواهد داشت و همه ضربه خواهیم خورد. رهبر معظم انقلاب آنچنان راه را برای همه باز گذاشته که هیچ فردی بهانه نیاورد که میتواند مشکلات را حل نماید و نظام و رهبری مانع شدند.

حاجی‌بابایی در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال همه باید به دولت کمک کنیم تا مشکلات به حداقل برسد چراکه همه دولتها دارای اشتباهاتی بودند که قابل نقد است اما باید بدانیم که زیر چتر قانون اساسی و رهبری عالمانه رهبر معظم انقلاب میتوانیم مشکلات را حل نماییم و به سرمنزل مقصود برسیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها