امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137533
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
سیدرضا هاشمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: ما شاهد ...

سیدرضا هاشمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: ما شاهد اقدامات قاطع و دقیق قوه قضائیه در رسیدگی به جرائم افراد هستیم.

وی افزود: یکی از مؤلفه‌های اصلی انقلاب اسلامی بحث عدالت بوده است و جوانان خصوصا دانشجویان نیز این موضوع را از دستگاه قضا مطالبه می‌کنند.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: آنچه که واضح است، روند تضعیف قوه قضائیه با تحت تأثیر قرار گرفتن از اسم افراد است که الحمدالله دستگاه قضایی ما بدون اینکه تحت تاثیر اسم افراد قرار گیرد به جرائم آنان رسیدگی می‌کند.

هاشمی خاطرنشان کرد: امروز باتوجه به جایگاه و اقتداری که قوه قضائیه دارد نگرانی بابت رسیدگی به اتهامات برخی افراد وجود ندارد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت در پایان ضمن حمایت از قوه قضائیه خاطرنشان کرد: مطالبه ما دانشجویان از دستگاه قضا اجرای عدالت بدون تحت تأثیر قرار گرفتن از اسم و رسم افراد است که اقتدار و جایگاه این قوه امید دانشجویان را در این خصوص دوچندان می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها