امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137539
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی ...

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; < /a> با اشاره به برگزاری دادگاه مهدی هاشمی، اظهار داشت: دستگاه قضایی نباید در برخورد با مهدی هاشمی تحت تأثیر برخی فشارها قرار گیرد.

وی افزود: بایستی قوه قضاییه به طور جدی با موضوع پرونده مهدی هاشمی برخورد کند و برای برخورد با متخلف نباید وابستگی افراد به مسئولان نظام لحاظ شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه تصریح کرد: اگر مردم ببینند برخورد جدی با متخلفان توسط دستگاه قضایی انجام می‌شود، اعتمادشان به نظام جمهوری اسلامی ایران بیشتر می‌شود.

وی با بیان اینکه توقع و انتظار مردم این است که دادگاه مهدی هاشمی به صورت علنی برگزار شود تا ملت در جریان روند برگزاری دادگاه قرار گیرند، تأکید کرد: بایستی دستگاه قضایی در چارچوب قانون با پرونده مهدی هاشمی برخورد کند چرا که این امر سبب می‌شود نظام از آسیب‌ها و تهدیدات بیمه شود و البته اعتماد عمومی مردم به نظام را افزایش دهد.

آصفری در پایان خاطرنشان کرد: برخورد جدی دستگاه قضایی با پرونده مهدی هاشمی نشان‌دهنده اقتدار قوه قضاییه و البته نظام جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

آخرین اخبار
پربازدید ها