امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13754
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه این هفته با ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه این هفته با تشکیل جلساتی، پس از بررسی آخرین اخبار و اطلاعات واصله، موضوع فروش نفت را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.
 
انتخابات هیئت‌رئیسه جدید کمیسیون انرژی نیز عصر روز دوشنبه برای دومین سال فعالیت مجلس نهم برگزار می‌شود.
 
بررسی تقاضای تحقیق و تفحص شمس‌الله ‌بهمنی از سازمان آب و برق خوزستان در دستور کار جلسه عصر روز سه‌شنبه این کمیسیون قرار دارد.
 
کارگروه امور برق کمیسیون نیز عصر روز سه‌شنبه، طرح حمایت از صنعت برق کشور را با حضور کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس و سندیکای صنعت برق ایران مورد رسیدگی قرار می‌‌دهد.
 
همچنین اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس روزهای دوشنبه و سه‌شنبه با تشکیل جلساتی، انتخابات هیئت‌رئیسه جدید کمیسیون را برگزار می‌کنند و سپس به بررسی طرح حذف بند «د» ماده 65 قانون پنجم می‌پردازند.
 
رسیدگی به طرح استفساریه بند 10-3 قانون بودجه 91، بررسی طرح استفساریه بند «ب» ماده 44 قانون برنامه پنجم و طرح اصلاح جدول شماره 9 قانون بودجه 91 نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها