امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137540
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر کیومرث حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه مراسم گرامیداشت سردار شهید حمید

به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر کیومرث حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه مراسم گرامیداشت سردار شهید حمید تقوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تا امثال شهید تقوی‌ها و رزمندگانی که با تمام وجود فرمان مرجعیت را اجرا می‌کنند، هستند، وضعیت عراق خوب خواهد بود.

وی همچنین درخصوص بازتاب رزمایش ارتش در رسانه‌های خارجی تصریح کرد: بازتابی که رزمایش اخیر ارتش در رسانه‌های بین المللی داشته فراتر از تصورات ما بوده است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: یکی از اهداف ما از برگزاری این رزمایش این بود که صدای رعشه موشک‌ها و سفیر گلوله‌هایمان به گوش دشمن برسد که به لطف خدا رسید.

حیدری همچنین با اشاره به تست پهپادهای انتحاری در رزمایش بزرگ ارتش گفت: پهپادهای مورد استفاده قرار گرفته در این رزمایش پیشرفته‌تر از مدل یسیر و برخی در کلاس رعد85 بوده است.

وی تاکید کرد: در این رزمایش از 3 مدل پهپاد انتحاری استفاده کردیم که این پهپادها نوعی موشک کروز هستند که کلیه مراحل آن‌ها به دست متخصصان داخلی تولید شده است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش درخصوص وضعیت مرزها خاطرنشان کرد: ما در تمامی مرزهای کشور دسترسی نزدیک داریم و نسبت به آنها مشرف هستیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها