امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137545
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
مرتضی اکبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره برگزاری نمایشگاه مدیریت بحران اظهار داشت: از 28 بهمن تا اول اسفند به مدت سه روز ...

مرتضی اکبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره برگزاری نمایشگاه مدیریت بحران اظهار داشت: از 28 بهمن تا اول اسفند به مدت سه روز نمایشگاه بین‌المللی مدیریت بحران در مجتمع شهر آفتاب برگزار می‌ شود.

وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه بین‌المللی کشورهای مختلف در حوزه مقابله با بحران حضور دارند و دستاوردهای خود را در این خصوص ارائه می‌دهند.

وی افزود: در مدت برگزاری نمایشگاه اساتید مرتبط با بحران نیز حضور دارند و کارگاه‌های تخصصی در سطح ملی و استانی برگزار می‌شود تا راهکارهای مقابله با بحران شناسایی شود.

اکبرپور بیان داشت: از شرکت‌های داخلی و خارجی در تأمین و تولید تجهیزات مرتبط با بحران نیز برای حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل آمده است تا بتوان از تجربیات آنها نیز استفاده شود.

وی به پیچیدگی مدیریت بحران در کلان‌شهرها اشاره کرد و گفت: با وجود ساختمان‌های بلندمرتبه و سیستم‌های مختلفی که در کلان‌شهرها وجود دارد به همین دلیل در صورت وقوع بحران با پیچیدگی‌های مختلفی مواجه هستیم و قطعاً دیگر روش‌های سنتی برای بحران پاسخ نمی‌دهد و باید از تکنولوژی‌های جدید بهره برد که برگزاری این نمایشگاه نیز در جهت آشنایی با این نرم‌افزارها و سخت‌افزارها است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها