امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۲۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137554
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
رحمت الله نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: ساختار وزارت ورزش و جوانان حتما نیازمند بازنگری است ...

رحمت الله نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: ساختار وزارت ورزش و جوانان حتما نیازمند بازنگری است چرا که با ادغام حوزه ورزش و جوانان متأسفانه این وزارتخانه تنها به ورزش و آن هم تنها به ورزش فوتبال توجه دارد و دغدغه‌های جوانان در میان حاشیه‌های پررنگ فوتبال به فراموشی سپرده شده است.

وی ادامه داد: نیروی جوانی که در کشور وجود دارد می‌تواند منشاء برکات فراوانی برای جامعه باشد اما با نادیده گرفته شدن جوانان این انرژی هدر می‌رود، ما هم اکنون جوانان زیادی را داریم که در جشنواره‌های مختلف به عنوان جوانان برتر و کار آفرین شناخته و معرفی می‌شوند اما از توانایی و استعدادهای آنجا در هیچ گوشه‌ای استفاده نمی‌شود.

این عضو فراکسیون جوانان ادامه داد: دولت باید پاسخ دهد که امروز در جلسات شورای عالی اشتغال چه کسی از حق جوانان دفاع می‌کند؟ به اعتقاد ما باید تفکیک این دو حوزه بسیار سریع تاز هم تفکیک شوند و به عنوان یک معاونت زیر نظر رئیس جمهور اداره شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها