امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137564
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از  روابط عمومی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجموع هزینه‌های ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از  روابط عمومی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجموع هزینه‌های انجام شده برای برپایی بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، دو میلیارد و 394 میلیون و 600 هزار تومان و درآمد حاصل از اجاره غرفه‌های نمایشگاه نیز 566 میلیون تومان اعلام شده است.

حسین انتظامی، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چندی پیش و با هدف شفاف سازی و ایجاد مطالبه عمومی برای پیگیری نحوه هزینه کرد بودجه‌های دولتی در امور مختلف، وعده انتشار لیست هزینه‌های نمایشگاه بیستم مطبوعات را داده بود.

به اعتقاد دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، شفاف سازی در نهادهای کشور و ارائه لیست اقدامات و هزینه‌های انجام شده، ضمن ایجاد زمینه برای نقد و بررسی افکار عمومی عامل موثری برای ارتقای سلامت اداری است و در این زمینه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به طور ویژه معاونت مطبوعاتی همچون یکسال گذشته با انتشار جداول و لیست‌های مختلفی چون «یارانه مطبوعات، آگهی‌های دولتی، یارانه بیمه خبرنگاران و...» باید پیشگام باشد.

 یادآور می شود هزینه نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات (سال 1391) 5 میلیارد و 100 میلیون تومان اعلام شده که 285 میلیون نیز به عنوان درآمد اجاره بهای غرفه‌ها ثبت شده است.

برای مشاهده «شرح هزینه ‌بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها / 1393» اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها