امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137575
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در هفتاد و چهارمین نشست خبری خود در پاسخ به این سؤال که آیا در بحث تخریب دو ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در هفتاد و چهارمین نشست خبری خود در پاسخ به این سؤال که آیا در بحث تخریب دو طبقه از پاساژ علاالدین قوه قضاییه برای حفظ حقوق مردم ورود می‌& zwnj;کند یا خیر، گفت:‌ تا دیروز که در این مورد شکایتی به دستگاه قضاییه نشده بود اما در هر صورت بدیهی است که اگر کسی شکایتی کند قوه قضاییه ورود پیدا خواهد کرد.

سخنگوی قوه قضاییه همچنین در خصوص پرونده یکی از مدیران شهرداری تهران که به اتهام امنیتی بازداشت شده است، گفت: این پرونده همچنان در دادسرای فرد مورد نظر همچنان در بازداشت اما قرار نهایی هنوز صادر نشده است.

اژه‌‌ای در خصوص طرح عدالت الکترونیکی در دستگاه قضاییه هم اظهار داشت: بخش اعظمی از این طرح تبدیل به قانون شده و قوه قضاییه مصمم است تا جایی که زیرساخت‌ها و بودجه اجازه می‌دهد دسترسی مردم به قضا و سرویس‌های الکترونیکی را توسعه دهد.

وی گفت: ما در سال 92 و 93 مشکل بودجه نداشتیم اما امسال با مشکل جدی در بحث بودجه مواجههایم.

سخنگوی قوه قضاییه در پایان خاطرنشان کرد: اگر دولت بودجه بیشتری تخصیص دهد قطعاً گام‌های بلندتری در جهت سرویس‌دهی الکترونیکی در امر قضایی برداشته می‌شود که هم به نفع مردم و هم به نفع دستگاه قضایی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار