امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137583
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، احمدی صادقی در نامه‌ای خطاب به فرهادی نوشت: برادر بزرگوار جناب آقای فرهادی رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، احمدی صادقی در نامه‌ای خطاب به فرهادی نوشت:

برادر بزرگوار جناب آقای فرهادی

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

حضور ارزشمند حضرتعالی در دوران مدیریت جدید هلال‌احمر [که از فراد با سابقه و مدیران ارشد و با تجربه جمعیت هلال احمر بوده‌اید] برای خانواده بزرگ هلال فرصت مغتنمی بود که یکبار دیگر این نهاد مردمی و خدمتگزار به دست توانای مدیران خود اداره شود و دغدغه رعایت اصول هفت‌گانه نهضت صلیب سرخ و هلال‌احمر توسط شما امید و بارقه بی‌غرضی و بی‌طرفی و استقلال این مجموعه مقدس برای دغدغه‌مندان خود فراهم نماید.

مدیران کوشا و کارمندان شریف هلال‌احمر که در برهه‌های زمانی مختلف شاهد بودند که وابستگی مدیران تحمیلی و خارج از مجموعه هلال‌ و وابستگی و وام‌داری آنها به جناح‌های سیاسی و طرفداری از مقاصد و منافع حزبی و انتخاباتی، بزرگترین سرمایه جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران که اعتماد و محبوبیت مردمی، اعضا و داوطلبان و همچنین حیثیت بین‌المللی آن است را در معرض تهدید جدی قرار داده بود.

انتخاباتسیداحمد موسوی دانشمند فرزانه و اندیشمند به عنوان دبیرکل جمعیت هلال‌احمر و بالاترین مقام اجرایی جمعیت هلال‌احمر که مدیران سابق هلال‌ بوده‌اند نیز مؤید این باور شما برای اداره این مجموعه به دست مدیران خود بوده است.

حال که سکان وزارت علم و دانش به تدبیر ریاست جمهور محترم و تأیید مجلس شورای اسلامی در ید توانمند حضرتعالی قرار گرفته است، نگرانی‌هایی وجود دارد برای حضور مدیران خارج از مجموعه هلال‌احمر که در فضایی به دور از سختی کار و تنوع خدمات، رشد یافته‌اند و آشنایی کامل به ساختار منحصر به فرد آن و تسلط در پاسخگویی به نیازهای ملی و بین‌المللی در عرصه‌های مختلف اجرایی مرتبط با این جمعیت را ندارند.

اینجانب با داشتن بیش از دو دهه حضور فعال در عرصه‌های مختلف فعالیت‌های هلال‌احمر در سطح ملی و بین‌المللی و عضویت در شورای عالی آن و با اعتقاد براینکه پرسنل جمعیت هلال احمر توانایی مدیریت در سطوح بالا را دارند، نامزد ریاست هلال‌احمر شده‌ام.

اکنون که در میان نامزدین، مدیران شایسته‌ای به چشم می‌خورند که سالیان سال افتخار خدمت در این نهاد مقدسی را داشته و عملکردشان به پویایی و اعتلای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی منجر گردیده است فضای خدمتگزاری در جایگاه فعلی خود را به عنوان رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران را فرض دانسته و از ادامه کاندیداتوری انصراف می‌دهم.

در پایان از حضرتعالی و اعضای منتخب شورای عالی و دیگر اعضای محترم آزاداندیش آن شورا به جهت دفاع ازکیان جمعیت هلال‌احمر برای تلاش آنها در به کارگیری مدیریت جمعیت از بین مدیران آن تقدیر و تشکر وافر داشته و دارم.

این در حالی است که اسماعیل نجار رئیس مدیریت بحران وزارت کشور نیز از کاندیداتوری انتخابات هلال احمر انصراف داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها